E-rēķini

Elektroniska rēķinu sagatavošana un piegāde klientiem ir kļuvusi par mūsdienīgu biznesa praksi, kas nodrošina ērtības gan klientiem, gan pašam uzņēmējam.

Swedbank piedāvā e-rēķinu risinājumu, kas paredz rēķinu nogādi no pakalpojumu sniedzēja uz maksātāja internetbanku, turklāt klienti var pieslēgt šiem rēķiniem automātiskas apmaksas funkciju.

E-rēķinu risinājuma sniegtās priekšrocības

Plaša funkcionalitāte

Gan rēķinu piegādes, gan maksājumu veikšanas risinājums drošā vidē - Swedbank internetbankā. Nav jātērē resursi papīra rēķinu izsūtīšanai.

Iespēja palielināt regulāro maksātāju skaitu un uzlabot maksāšanas disciplīnu

E-rēķini tiek piegādāti jūsu klientiem internetbankā. Tā ir vide, kas jau tiek izmantota maksājumu veikšanai. Ja visi rēķini ir vienuviet, tos apmaksāt ir ērtāk. Tas nozīmē labāku maksāšanas disciplīnu. Turklāt klienti var Jūsu rēķinam pieslēgt automātisku apmaksas risinājumu.

Precīza ienākošo maksājumu informācija un ātrāka apstrāde

E-rēķini nodrošina uzņēmumam precīzu ienākošo maksājumu informāciju, kas savukārt ievērojami paātrina rēķinu apstrādi un palīdz izvairīties no kļūdām. E-rēķinu automātiska apmaksa ļauj precīzāk plānot ienākošo maksājumu plūsmu.

Ērta atskaišu sistēma

Uzņēmums var saņemt automatizētas, strukturētas dažādu veidu atskaites par saņemtajiem maksājumiem katru dienu. Informāciju var viegli atlasīt, grupēt, apstrādāt un savietot ar uzņēmuma rēķinu apstrādes sistēmu.

Trīs soļi e-rēķinam no pakalpojuma sniedzēja līdz maksātāja internetbankai:

  1. Uzņēmums un Swedbank paraksta līgumu par pakalpojuma lietošanu. Lai lietotu e-rēķinu pakalpojumu, ir nepieciešams Swedbank norēķinu konts.
  2. Uzņēmums izsūta rēķinus pats (Swedbank specifikācijai atbilstošā .xml formātā) vai izmantojot starpnieka - operatora pakalpojumus. Swedbank sadarbojas ar sekojošiem starpniekiem - operatoriem: Omniva (www.omniva.lv) un Fitek (www.fitek.lv).
  3. E-rēķinu iesūtīšanai bankā uzņēmums var lietot divu veidu elektroniskos kanālus - Swedbank internetbanku uzņēmumiem vai Swebank Gateway. Internetbankā iesūtāmo e-rēķinu fails nedrīkst pārsniegt 600 e-rēķinus vai 10 MB lielumu. Lielākiem apjomiem ir paredzēts elektroniskais kanāls Swedbank Gateway.
Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Saņemšana
Līgumu noslēgšana 30,00 + PVN
Lietošana
Līguma izmaiņas 15,00 + PVN
Ikmēneša maksa 20,00 + PVN
E-rēķinu iesūtīšana 0,19 + PVN
Īpašās e-rēķinu formas
Īpašās formas izveide importēto rēķinu atspoguļošanai 32,00 + PVN
Importēto rēķinu atspoguļošanai paredzētās īpašās formas maiņa 28,00 + PVN
Atskaites
Atskaite uzņēmumam par e-rēķinu pieteikumiem Bez maksas
Atskaite uzņēmumam par e-rēķinu automātiskās apmaksas līgumiem 9,50 + PVN
Atskaite par maksājumiem, kas veikti saskaņā ar e-rēķinu automātiskās apmaksas līgumiem 9,50 + PVN
Slēgšana
Pakalpojuma slēgšana Bez maksas
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.