Norēķinu karšu pieņemšana internetā

Mūsdienīgs un drošs klientu serviss!

Iespēja piedāvāt klientiem veikt norēķinus par precēm un pakalpojumiem on-line jeb internetā, izmantojot norēķinu kartes, ir lielisks veids, kā palielināt uzņēmuma tirdzniecības apjomus internetā.

Norēķini par pirkumiem internetā ar maksājumu karti ir izplatītākais norēķinu veids visā pasaulē, kuru izmanto daudz miljonu maksājumu karšu lietotāju!

Ar kāda veida kartēm varēs norēķināties pircēji jūsu interneta veikalā?

Jūsu interneta veikala pircēji varēs apmaksāt preces un pakalpojumus:

  • ar jebkurā pasaules bankā izsniegtu VISA vai MASTERCARD kredītkarti;
  • ar Latvijas komercbankās izsniegtu VISA ELECTRON vai MAESTRO debetkarti.

Cik droša ir norēķinu karšu pieņemšana internetā?

Lai nodrošinātu norēķinu karšu pieņemšanu internetā, jebkuram interneta veikalam sadarbībā ar First Data Latvia speciālistiem ir jāintegrē tirdzniecības sistēmā "IBIS Tirgotāja aģents". "IBIS Tirgotāja aģents" ir First Data Latvia izstrādāts risinājums, kurš paredzēts karšu transakciju apkalpošanai interneta vidē. Šis risinājums pilnībā atbilst starptautisko maksājumu organizāciju VISA un MasterCard drošības prasībām un specifikācijām un ir sertificēts abās minētajās organizācijās.

IBIS serveris nodrošina:

  • maksājumu karšu datu konfidencialitāti, nodalot kartes datu ievadi un apstrādi no interneta veikala informācijas. Tas nozīmē, ka interneta tirgotājam nav pieejami karšu dati;
  • interneta veikala IP adreses pārbaudi;
  • drošu datu pārraides kanālu starp IBIS serveri un „IBIS Tirgotāja aģentu” nodrošina SSL (Secure Sockets Layer) protokols, kā arī tiek izmantots datu kodēšanas algoritms ar 128 bitu atslēgu.

Papildu informāciju par pakalpojumu un tā drošību varat iegūt pie Swedbank tehniskajiem sadarbības partneriem First Data Latvia

Kas nepieciešams, lai ieviestu pakalpojumu:

Tehniskais atbalsts: