Swedbank E-komercijas risinājumi

 • Swedbank maksājumu portāls - mūsdienīgākais
  e-komercijas risinājums Baltijā

  Viena sistēma visiem maksājumu veidiem. Izvēlieties vienu vai visus - atbilstoši savam biznesa modelim un pircēju norēķinu vēlmēm!

  • Norēķinu karšu pieņemšana
  • Swedbank un citu banku BankLink
  • PayPal

  Pieteikties konsultācijai

Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Saņemšana
Līgumu noslēgšana 50,00 + PVN
Lietošana
Maksa par karšu darījumu apstrādi Pēc vienošanās
Maksa par Bank Link darījumu apstrādi Pēc vienošanās
Maksa par vienas transakcijas apstrādi Pēc vienošanās
Ikmēneša maksa 25,00 - 50,00 + PVN
Darījumu atskaite Bez maksas
Līguma grozījumi pēc uzņēmuma pieprasījuma 25,00 + PVN
Slēgšana
Pakalpojuma slēgšana Bez maksas
 • Norēķinu karšu pieņemšana

  Karšu maksājumu pieņemšana internetā dod iespēju tirgot savu preci vai pakalpojumu klientiem visā pasaulē - gan privātpersonām, gan juridiskajiem klientiem. Jums nav jāizraksta klientiem rēķini, un nauda par pirkumu nonāk uzņēmuma kontā 2 darba dienu laikā. Karšu maksājumu pieņemšana palielina arī kopējo uzticamību vietnei, jo kartes lietotājs saņem papildu aizsardzību 3D Secure programmā.

 • BankLink

  BankLink ir norēķinu metode, ko izmanto, iegādājoties preces un pakalpojumus tiešsaistē. Tā garantē 100% drošību par darījuma apmaksu. Ar šo metodi var norēķināties konkrēto banku klienti. Par pakalpojumiem, kas apmaksāti ar BankLink, nauda uzņēmuma kontā ienāk nekavējoties, turklāt maksājums kontā tiek uzskaitīts ar jūsu uzņēmumam vēlamajiem maksājuma datiem.

 • PayPal

  Reizēm maksātājam ir PayPal konts, un atsevišķās valstīs PayPal var būt biežāk izplatīta norēķinu metode. Tirgotājs var apstrādāt PayPal darījumus, izmantojot Swedbank norēķinu risinājumu, kas ļauj veikt PayPal maksājumu metodes darījuma tehnisko apstrādi - pazīstamu kā Express Checkout.

  Svarīgi! Tirgotājam ir jābūt noslēgtam līgumam ar PayPal, lai nodrošinātu norēķinus un vienotos par PayPal norēķinu pieņemšanas komerciālajiem nosacījumiem.

Swedbank maksājumu portāla alternatīvas

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.