Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Skaidras naudas darījumi

Kur vajadzība, tur risinājums

Lai arī norēķini ar skaidru naudu zaudē savu nozīmīgumu, joprojām nevaram noliegt tās nepieciešamību un apriti. Ja jūsu uzņēmuma darījumos ir nepieciešama skaidra nauda, izmantojiet:

 • Plašo bankomātu un filiāļu tīklu visā Latvijā
 • Skaidras naudas piegādes un inkasācijas risinājumus
 • Darījumus filiālē – liela apjoma banknošu un monētu iemaksu vai izmaksu
 • Neierobežotas summas naudas iemaksa EUR valūtā reģionu finanšu centros Ķīpsalā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.
 • Līdz 15 000 EUR naudas iemaksa – jebkurā filiālē, kur pieejami skaidras naudas darījumi. Ierobežojums neattiecās uz uzņēmumiem, kuri veic dienas ieņēmumu inkasāciju jebkurā no filiālēm, kas veic darījumus ar skaidru naudu.

Banka nepieņem un nemaina EUR banknotes, kurām nav saskatāmas drošības pazīmes un nosakāma nominālvērtība, piemēram, apdedzinātas, ar eļļas traipiem, sakrāsotas (ar krāsu, tinti, pulveri, mazgātas veļas mašīnā u. tml.), kā rezultātā banknotes mainījušas savu pamatkrāsu.

 • Skaidras naudas izmaksa, tai skaitā noteiktos nominālos.
 • Līdz 15 000 EUR naudas izmaksa – jebkurā filiālē, kur pieejami skaidras naudas darījumi.
 • Virs 15 000 EUR naudas izmaksa reģionu finanšu centros - Ķīpsalā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.

Liela apjoma skaidras naudas izmaksas – darījumi no EUR 6000 (ieskaitot) – visās filiālēs ir jāpiesaka vismaz divas darbdienas iepriekš. Pasūtot skaidru naudu iepriekš, 50% no komisijas maksas par skaidras naudas izmaksu tiek iekasēta pasūtīšanas brīdī. Atlikusī daļa komisijas maksas tiek iekasēta, saņemot pasūtījumu. Ja pasūtījums netiek izņemts, jau iekasētā komisijas maksa netiek atdota.

Pieteikumu varat reģistrēt jebkurā bankas filiālē. Skaidras naudas izņemšanu varat pieteikt divas darbdienas iepriekš (līdz plkst. 13.00) arī Swedbank internetbankā vai telefonbankā, zvanot pa tālruni 67 444 444.

 • Naudas iemaksa un izmaksa monētās EUR valūtā. Monētu apstrādes komisijas maksa tiek ieturēta papildus naudas iemaksas vai izmaksas darījumu komisijas maksai.
 • Monētu skaitīšana un apmaiņa pret banknotēm.
 • Bojātu vai aizdomīgu banknošu nodošana pārbaudei.

N.B.! Banka nepieņem monētas, kuras ir mehāniski bojātas vai mainījušas savu pamatizskatu.

 • Skaidras naudas piegāde ir pakalpojums uzņēmumiem, kas paredz naudas nogādāšanu līdz klienta norādītajai adresei Latvijas teritorijā, kā arī maiņas naudas piegādi.
 • Skaidra nauda tiek piegādāta jums vēlamajā laikā un vietā un neprasa papildu darbinieku iesaisti.
 • Jums nebūs jāuzņemas aplaupīšanas risks atceļā no filiāles.
 • Inkasācija ir pakalpojums, ar kuru tiek efektīvi pārvaldīta jūsu uzņēmuma naudas plūsma. Tas var ietvert skaidras naudas:
  • Transportēšanu
  • Apstrādi un uzglabāšanu
  • Ieskaitīšanu norādītajā bankas kontā
Naudas piegādes pakalpojumus Swedbank klientiem sniedz AS "Brink's Latvia" un SIA Eurocash1 LV visā Latvijas teritorijā, izmantojot speciālo transportu. Papildu informāciju par naudas piegādes pakalpojumiem varat saņemt, sazinoties ar "Brink's Latvia" un SIA Eurocash1 LV.
Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Banknošu un monētu apstrāde
Naudas pieteikšana summām no EUR 6000 (ieskaitot) 50% no komisijas maksas par skaidras naudas izmaksu

Pasūtot skaidru naudu iepriekš, 50% no komisijas maksas par skaidras naudas izmaksu tiek iekasēta pasūtīšanas brīdī. Atlikusī daļa komisijas maksas tiek iekasēta, saņemot pasūtījumu. Ja pasūtījums netiek izņemts, jau iekasētā komisijas maksa netiek atdota. Summas izmaksa filiālē no 6000 EUR (ieskaitot) jāpiesaka divas darba dienas iepriekš līdz plkst. 13.00.

Attālināto pakalpojumu lietotāji skaidru naudu var pieteikt, zvanot pa tālruni
67 444 444 vai savā Swedbank internetbankā.

EUR monētu apstrāde, veicot skaidras naudas iemaksu vai izmaksu 3,00 par katrām 20 gab., min. 3 EUR Pieņem un izmaksā monētās tikai EUR valūtā. Monētu apstrādes komisijas maksa tiek ieturēta papildus naudas iemaksas, izmaksas darījumu komisijas maksai. Banka nepieņem bojātas monētas, kas ir saskrāpētas, mehāniski sabojātas vai mainījušas savu pamatizskatu.
Naudas iemaksa
Savā Swedbank kontā 0,5% no summas, min. EUR 10,00 Arī gadījumos, ja skaidrā naudā tiek veikta:
 • pamatkapitāla iemaksa uzņēmuma pagaidu kontā;
 • iemaksa Swedbank vai Swedbank Grupas saistīto sabiedrību kontos, lai segtu savas ar šiem uzņēmumiem saistītās līgumsaistības vai izmantoto pakalpojumu komisijas maksas (tajā skaitā par ne-klientu pirmreizējo dokumentu pārbaudi).
Banka nepieņem un nemaina EUR banknotes, kurām nav saskatāmas drošības pazīmes un nosakāma nominālvērtība; apdedzinātas, ar eļļas traipiem, sakrāsotas (ar krāsu, tinti, pulveri, izmazgātas veļas mašīnā, un tml.), kā rezultātā banknotes mainījušas savu pamatkrāsu.
Naudas izmaksa
No Swedbank konta 2% no summas, min. EUR 10,00

Summas izmaksu filiālē no EUR 6000 (ieskaitot) jāpiesaka divas darba dienas iepriekš līdz plkst. 13.00. Attālināto pakalpojumu lietotāji skaidru naudu var pieteikt zvanot pa tālruni
67 444 444 vai Swedbank internetbankā uzņēmumiem.

Pasūtot skaidru naudu iepriekš, 50% no komisijas maksas par skaidras naudas izmaksu tiek iekasēta pasūtīšanas brīdī. Atlikusī daļa komisijas maksas tiek iekasēta, saņemot pasūtījumu. Ja pasūtījums netiek izņemts, jau iekasētā komisijas maksa netiek atdota.

Skaidras naudas iemaksu un izmaksu darījumi

Filiāles, kas strādā ar skaidru naudu - skatīt sarakstu Skaidras naudas darījumus virs EUR 15 000 var veikt filiālē “Ķīpsala”, Liepājas, Valmieras vai Daugavpils filiālē.

Spēkā no 01.02.2022

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Iesniedz beidzot kredītkartes pārskatu!

Cik bieži tu dzirdi to no sava grāmatveža?

Ar CostPocket aplikāciju pārskats gatavs pāris minūtēs.

Swedbank klientiem pirmie trīs mēneši bez maksas.

Sākt tagad