Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Mobilie bezkontakta maksājumi (Android)

Par ikdienas pirkumiem maksā ar viedtālruni!

 • Maksājumi atbilstoši biznesa kartes limitam, izmantojot biometrisko autentifikāciju
 • Droši un ērti
 • Android viedtālruņiem
 • Norēķinies pie vairāk nekā 15 303 mazumtirgotājiem visā Latvijā un vēl daudzās citās vietās visā pasaulē
Google play
 1. Lejuplādē mobilo lietotni “Swedbank Latvija”
 2. Norādi “Swedbank Latvija” par savu noklusējuma lietotni norēķiniem
 3. Izvēlies Mastercard karti ar bezkontakta norēķinu funkciju pirkumu veikšanai

Mūsu lietotne ērti izvadīs tevi cauri sagatavošanās procesam

Swedbank mobilajā lietotnē norēķinu karti e-makam var pievienot kartes lietotājs. Lai to izdarītu, viņam ir jābūt internetbankas uzņēmumiem lietotājam ar tiesību režīmu, kas augstāks par „Maksājumu sagatavošana“. Ja kartes lietotājam ir minētās tiesības, viņš mobilajā lietotnē var redzēt uz sava vārda izsniegto norēķinu karti.

Lejupielādēt

Apskati, kā tas darbojas

Mobilie bezkontakta maksājumi ļauj veikt pirkumus ātri un ērti.

Maksājumi līdz 50 EUR

 • Meklē bezkontakta simbolu uz termināļa pie veikala kases
 • Atbloķē viedtālruni
 • Pietuviniet viedtālruni karšu terminālim

Šādi maksājumus var veikt par jebkuru summu, kas nepārsniedz 50 eiro, līdz ir sasniegts kopējais 150 eiro limits. Lai atjaunotu limitu, pievienojies Swedbank lietotnei vai apstiprini mobilo bezkontakta maksājumu ar biometrisko autentifikāciju.

Maksājumi virs 50 EUR vai par jebkuru summu citā valūtā

 • Atbloķē ierīci
 • Pietuvini to karšu terminālim
 • Apstiprini maksājumu ar biometriju
 • Vēlreiz pietuvini karšu terminālim

Bezkontakta maksājumus var veikt, arī pievienojoties Swedbank lietotnei. Nospied uz „Maksāt ar šo karti” un seko lietotnes norādēm.

Mobilie bezkontakta maksājumi ir pieejami tikai tiem Android viedtālruņiem, kuriem ir operētājsistēmas versija Android 6.0 vai jaunāka.

Lai varētu izmantot mobilos bezkontakta maksājumus, jābūt:

 • Aktīvai Swedbank bezkontakta Mastercard kartei ar ieslēgtu bezkontakta maksājumu funkciju, kuru var iespējot uzņēmuma juridiskais pārstāvis.
 • Ieslēgtai biometriskajai identifikācijai Swedbank mobilajā lietotnē
Debetkartes

Biznesa debetkarte

Kredītkartes

Biznesa kredītkarte

Biznesa Zelta kredītkarte

Lai nodrošinātu vienkāršu un tai pašā laikā drošu pieredzi, veicot mobilos bezkontakta maksājumus ar “Swedbank Latvija” mobilo lietotni, aktivizē drošu ekrāna bloķēšanu.

Lai arī mūsu mobilajā lietotnē ir iestrādāti vairāki drošības elementi un mobilie bezkontakta maksājumi ir sagatavoti atbilstoši nozares standartiem, tev kā savas mobilās ierīces īpašniekam jārūpējas par ierīces drošu lietošanu un ir jāievēro vairāki kiberdrošības pamatnoteikumi:

 • Aktivizē mobilos bezkontakta maksājumus tikai savā ierīcē. Neļauj savu mobilo ierīci lietot citiem.
 • Ierīces ekrāna bloķēšanai neizmanto viegli uzminamu paroli vai kombināciju.
 • Regulāri atjaunini savas mobilās ierīces programmatūru. Instalē pretvīrusu lietotni.
 • Izmanto tikai oficiālos lietotņu lejupielādes kanālus. Esi piesardzīgs, arī izmantojot oficiālos lietotņu lejupielādes kanālus. Pirms instalēšanas iepazīsties ar apskatiem un atsauksmēm par lietotni, kuru vēlies lejupielādēt.
 • Ierīces nozaudēšanas vai zādzības gadījumā deaktivizē Swedbank pakalpojumus savā ierīcē, izmantojot internetbanku vai zvanot uz 67 444 444.
 • Deaktivizējot bezkontakta maksājumus kartei, automātiski tiks deaktivizēti arī attiecīgās kartes mobilie bezkontakta maksājumi.
 • Beidzoties kartes derīguma termiņam, tiks deaktivizēti arī attiecīgās kartes mobilie bezkontakta maksājumi. Atjaunotas kartes gadījumā mobilie bezkontakta maksājumi jāaktivizē atkārtoti.
 • Izmainot ierīces ekrāna bloķēšanas uzstādījumus, lietotne ierīcē var deaktivizēt mobilos bezkontakta maksājumus un prasīt autorizēties, lai mobilos bezkontakta maksājumus aktivizētu atkārtoti.
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Vai drīkstu apsveikt savu klientu dzimšanas dienā?

Vai drīkstu sūtīt reklāmas saviem e-veikala klientiem? Kā atbildīgi rīkoties ar savu klientu datiem? Lasi eksperta padomus un noskaidro.

Uzzināt šeit