Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Biznesa Zelta kredītkarte (MasterCard)

Covid-19 segums

Karte ar papildu kredītu un drošai ceļošanai jūsu uzņēmumam

Jaunums! Covid-19 apdrošināšanas segums.

 • Tagad mūsu mobilajā lietotnē vari apskatīt sarakstu ar vietnēm, kam tava digitalizētā karte ir piesaistīta. Apskaties pamācību.
 • Kredītlimits no EUR 300 līdz 15 000.
 • Apmaksā pirkumus un veic pārskaitījumus tieši no kredītkartes konta.
 • Ceļojumu apdrošināšana kartes lietotājam un trīs viņu kolēģiem.
 • Piekļuve LoungeKey™ lidostu atpūtas zonām un augstas kvalitātes Wi-Fi internetam.
 • Izmanto bezkontakta norēķinus - maksā ar telefonu.
   Norēķinu karšu salīdzinājums

Covid-19 apdrošināšanas segums Biznesa Zelta kredītkaršu lietotājiem.

No 2021. gada 6. maija piedāvājam biznesa ceļojumu apdrošināšanu ar Covid-19 segumu Biznesa Zelta kredītkaršu īpašniekiem un trīs viņu kolēģiem bez papildu maksas.

Uzzināt vairāk
 • Kredītlimits no EUR 300 līdz 15 000.
 • Bezprocentu periods līdz 40 dienas pirkumiem (no pirkuma brīža līdz nākamā mēneša 10. datumam). Neatmaksātajam kredītkartes limitam, norēķinoties ar karti par pirkumiem/pakalpojumiem.
 • Iztērētā, bet līdz mēneša 10. datumam neatmaksātā kredītlimita summa, tiek automātiski pārskaitīta no kredītkartei piesaistītā norēķinu konta.
 • Plaša ceļojumu apdrošināšanas pakete, kas attiecas uz kartes lietotāju un 3 kolēģiem, kuri ceļo kopā ar to.
 • Piekļuve simtiem lidostu atpūtas zonu ar LoungeKey™.
 • Pieeja augstākās kvalitātes Boingo Wi-Fi internetam.
 • Unikāli MasterCard World Elite piedāvājumi.
 • Var pārskaitīt naudu, veikt maksājumus un izņemt naudu no bankomāta tieši no kredītkartes konta. Piezīme. Veicot pārskaitījumu no kredītkartes konta vai izņemot skaidru naudu, procentus aprēķina no darījuma brīža.
 • Darbiniekiem var pasūtīt vairākas kartes un piesaistīt tās vienam un tam pašam kontam, izmantojot vienu kredītlimitu.
 • Skaidras naudas iemaksu kredītkartes kontā var veikt Swedbank bankomātos.
 • Ērti norēķinies par pirkumiem ar bezkontakta maksājumiem. Pievieno Business kredītkarti Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay digitālajiem makiem vai izmanto Swedbank lietotni, lai maksātu ar Android tālruni.
 • Jaunums! Tagad mūsu mobilajā lietotnē vari apskatīt sarakstu ar vietnēm, kam tava digitalizētā karte ir piesaistīta. Apskaties pamācību.
 • Bezkontakta maksājumi ar karti līdz EUR 50 bez PIN koda ievades. Bezkontakta maksājumiem ārzemēs limiti var atšķirties atkarībā no konkrētās valsts.
 • Lai varētu maksāt tiešsaistes veikalos, kartei jābūt reģistrētai drošiem pirkumiem internetā.
 • Jauna karte tiek izsniegta ar standarta limitiem.
 • Pēc izsniegšanas kartei var noteikt individuālus lietošanas limitus un lietotāja tiesības (piem., atļaut vai neatļaut maksājumus ar karti, skaidras naudas izmaksu/iemaksu, konta atlikuma apskatīšanu).
 • Limitus un tiesības internetbankā uzņēmumiem vai mobilajā lietotnē var mainīt:
  • Internetbankā – lietotājs ar pilno tiesību režīmu vai juridiskais pārstāvis, kam saskaņā ar Uzņēmumu reģistru ir tiesības vienpersoniski pārstāvēt uzņēmumu, neatkarīgi no lietotāja tiesību režīma.
  • Mobilajā lietotnē –juridiskais pārstāvis, kam saskaņā ar Uzņēmumu reģistru ir tiesības vienpersoniski pārstāvēt uzņēmumu.
 • Karti var pieteikt internetbankā uzņēmumiem vai jebkurā Swedbank filiālē, aizpildot finansēšanas pieteikumu.
 • Piesakoties jānorāda vēlamais kredīta limits, kā arī informācija par kartes lietotāju.
 • Atkarībā no uzņēmuma apgrozījuma un kredītvēstures kredītlimits var būt robežās no 300 EUR līdz 15 000 EUR.
 • Izskatot finansēšanas pieteikumu, var tikt pieprasīti papildu dokumenti (piem., jaunākais uzņēmuma gada pārskats, ja tas nav iesniegts Uzņēmumu reģistrā; bilance un peļņas vai zaudējumu pārskats, kas nav vecāks par 12 mēnešiem).

Pozitīva finansēšanas lēmuma gadījumā karte tiks izgatavota un nogādāta uz jūsu izvēlēto filiāli 4–8 darba dienu laikā:

 • Pa pastu uz bankā norādīto uzņēmuma kontaktadresi jebkur pasaulē. Drošības apsvērumu dēļ kartes pa pastu tiek sūtītas neaktīvas.

  Kartes līgumu var parakstīt persona, kam saskaņā ar Uzņēmumu reģistru ir tiesības vienpersoniski pārstāvēt uzņēmumu un kas autorizējusies darbam internetbankā uzņēmumiem ar Smart-ID vai eID.

 • Jebkurā Swedbank filiālē Latvijā.

  Karti var saņemt pilnvarotā persona, kas saskaņā ar bankas vai Uzņēmumu reģistra rīcībā esošo informāciju ir pilnvarota pārstāvēt uzņēmumu.

  Ja uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis jau ir parakstījis kartes līgumu, tad karti var saņemt tās lietotājs.

 • Karte tiek atjaunota automātiski, ja tas norādīts Kartes līgumā vai internetbankā uzņēmumiem un tās atjaunošana atbilst Kartes līguma nosacījumiem.
 • Pieteikt/atcelt kartes atjaunošanu, kā arī mainīt saņemšanas veidu un adresi var ne vēlāk kā 35 dienas pirms esošās kartes derīguma termiņa beigām.
 • Atjaunotā karte tiks nosūtīta vismaz 1 nedēļu pirms iepriekšējās kartes derīguma termiņa beigām uz bankā norādīto uzņēmuma kontaktadresi vai atbilstošo bankas filiāli.
 • Atjaunotajām kartēm PIN kods paliek iepriekšējais.

Atjaunoto karti var izmantot tikai pēc līguma parakstīšanas un kartes aktivizēšanas.

Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Biznesa kredītkarte Biznesa Zelta kredītkarte
Pasūtīšana un izgatavošana
Jauna vai aizvietota karte Arī gadījumos, ja karte pazaudēta, nozagta vai sabojāta. Maksa tiek automātiski ieturēta kartes aktivizēšanas brīdī. 6,00 10,00
Atjaunota karte Kartes izgatavošana un izsniegšana pēc iepriekšējās kartes derīguma termiņa beigām. Bez maksas Bez maksas
Paātrināta kartes izgatavošana un saņemšana 41,00 45,00 Paātrinātu kartes izgatavošanu un saņemšanu iespējams pasūtīt filiālē vai piezvanot uz Telefonbankas numuru 67 444 444. Pasūtot karti darba dienās līdz plkst. 13.30, tās izgatavošana un piegāde filiālēs 'Ķīpsala' (Rīga, Balasta dambis 15) un 'Spice' (Rīga, Jaunmoku iela 13 (t/c 'Spice Home')) 4 darba stundu laikā. Filiālēs ārpus Rīgas piegāde nākamajā darba dienā.
Saņemšana
Pa pastu 0,00 0,00
Filiālē 6,00 Spēkā no 01.01.2022. 6,00 Spēkā no 01.01.2022.
Lietošana
Ikmēneša maksa 4,00 10,00 Kartes ikmēneša maksa tiek automātiski ieturēta no uzņēmuma konta katra mēneša sākumā.
Pirkumi Latvijā un ārzemēs Bez maksas Bez maksas
Bezprocentu periods Līdz nākamā mēneša 1. datumam Līdz nākamā mēneša 10. datumam Bezprocentu periods attiecas tikai uz pirkumiem ar karti. Skaidras naudas izņemšanai un pārskaitījumiem bezprocentu periods netiek piemērots.
Valūtas konvertācijas uzcenojums 2,95% 2,95% Maksu piemēro, ja darījums (pirkums vai skaidras naudas izmaksa) tiek veikts valūtā, kas atšķiras no kartes valūtas. Informācija par aktuālajiem valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko karšu organizāciju mājaslapā www.mastercard.com un www.visaeurope.com
Pārskaitījums no kredītkartes konta Sk. Maksājumi Sk. Maksājumi Pārskaitījuma komisijas maksas no kredītkartes konta ir identiskas kā maksājumiem no norēķinu konta.
Skaidras naudas darījumi Sk. Skaidras naudas darījumi bankomātos un pie tirgotājiem Sk. Skaidras naudas darījumi bankomātos un pie tirgotājiem
Procentu likme gadā par kredīta izmantošanu 18% 14% Likme tiek piemērota, ievērojot bezprocentu periodu pirkumiem.
Kredīta limita pārsniegšana un savlaicīgi nesamaksāta kredīta limita izmantošana 60% gadā no pārsniegtās summas 60% gadā no pārsniegtās summas
Ceļojumu apdrošināšana -- Bez maksas Ceļojumu apdrošināšana tiek piedāvāta Biznesa Zelta kredītkartēm. Apdrošinātie riski.
Priority Pass Priority Pass karte tiek piedāvāta kopā ar Biznesa Zelta kredītkartēm (kas izsniegtas līdz 24.09.2020.) un par papildu samaksu ļauj izmantot vairāk nekā 900 īpašas atpūtas telpas lidostās visā pasaulē. Maksa par katru atpūtas telpas apmeklējumu tiek aprēķināta EUR.
Banka izpilda norēķinus par Priority Pass lietošanu, norakstot nepieciešamos līdzekļus no Klienta kredītkartes apkalpojošā konta Swedbank. Banka neizskata pretenzijas par Priority Pass pakalpojumu un klientam ar to jāvēršas pie Priority Pass Ltd. Uzziniet vairāk www.prioritypass.com
- Programmas dalībmaksa gadā -- Bez maksas
- Lidostas atpūtas zonas apmeklējums (vienai personai) -- 28,00 Maksa vienai personai vienam apmeklējumam.
Lounge Key (no 24.09.2020) Lounge Key tiek piedāvāts kopā ar Biznesa Zelta kredītkartēm (kas izsniegtas no 24.09.2020.) un par papildu samaksu ļauj izmantot īpašās atpūtas zonās vairāk nekā 1000 lidostās visā pasaulē. Plašāka informācija pieejama vietnē LoungeKey.com vai mobilajā lietotnē. Maksa par katru atpūtas telpas apmeklējumu tiek aprēķināta EUR. Banka izpilda norēķinus par Lounge Key lietošanu, norakstot nepieciešamos līdzekļus no Klienta kredītkartes konta Swedbank. Banka neizskata pretenzijas par Lounge Key pakalpojumu un klientam ar to jāvēršas pie Lounge Key Ltd.
- Programmas dalībmaksa gadā -- Bez maksas
- Lidostas atpūtas zonas apmeklējums (vienai personai) -- 28,00 Ir pieejams arī personai, kas apmeklē atpūtas zonu kopā ar Zelta kredītkartes lietotāju. LoungeKey programmā iekļauto atpūtas zonu saraksts pieejams www.loungekey.com
Izmaiņas Kartes līgumā (t.sk. limitu, atļauto pakalpojumu, kartes piegādes veida maiņa) Ērtāk internetbankā 6,00 6,00 Izņēmums - kartes servisējošā konta un piešķirtā kredītlimita maiņa filiālē bez maksas.
Kartes pretenzijas izskatīšana Bez maksas Bez maksas Ja pretenzijas izmeklēšanai ir vajadzīgi darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.
Bilance bankomātos:
- Swedbank bankomātos Latvijā Bez maksas Bez maksas
- Citu banku bankomātos Latvijā un pasaulē 0,40 0,40
Pēdējo 5 ar karti veikto darījumu izdruka Swedbank bankomātos Latvijā 0,20 0,20
Kartes PIN koda nomaiņa un atbloķēšana Swedbank bankomātos Latvijā Bez maksas Bez maksas PIN kodu var atbloķēt, ja tas trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadīts POS terminālī.
Slēgšana
Kartes slēgšana Bez maksas Bez maksas

Kartes standarta limiti

Limiti, EUR
Biznesa kredītkarte Biznesa Zelta kredītkarte
Pirkumiem 1400 1400
Skaidras naudas izmaksai 1400 1400
Skaidras naudas iemaksai 15000 15000

Spēkā no 01.08.2021.

documentKartes līguma noteikumi

Ja karte tiek saņemta pa pastu:

 • Ja Kartes līgums jau ir parakstīts, karti var aktivizēt internetbankā uzņēmumiem lietotāji ar pilno vai transakciju piekļuves tiesību režīmu.
 • Ja Kartes līgums vēl nav parakstīts, karti var aktivizēt internetbankā uzņēmumiem tikai vienlaikus ar līguma parakstīšanu.

Kartes līgums jāparaksta lietotājam:

 • Kam saskaņā ar Uzņēmumu reģistru ir tiesības vienpersoniski pārstāvēt uzņēmumu.
 • Kas autorizējies darbam internetbankā ar Smart-ID vai eID.

Filiālē:

 • Pirms izsniegšanas, karti aktivizē filiāles darbinieks.
 • Ja uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis jau ir parakstījis Kartes līgumu, karti var izņemt tās lietotājs.
 • Ja Kartes līgums vel nav parakstīts, tad pirms tās saņemšanas līgumu ir jāparaksta uzņēmuma pilnvarotajam pārstāvim.
Aktivizēt karti
 • Informācija par darījumiem un iztērēto kredīta limita summu ir pieejama internetbankā uzņēmumiem kredītkartes konta pārskatā.
 • Viss izmantotais kredīta limits (pirkumiem, pārskaitījumiem un skaidras naudas darījumiem) katra mēneša 10. datumā automātiski tiek pārskaitīts no kredītkartei piesaistītā norēķinu konta.
 • Ja norēķinu kontā nav pietiekami daudz līdzekļu kredīta limita summas automātiskai atmaksai, daļēja summas atmaksa nenotiek un sākas procentu aprēķins arī par pirkumiem, kuriem noslēdzies bezprocentu periods.
 • Uzņēmums izmantoto kredīta limitu jebkurā brīdī var atmaksāt arī pats, tādējādi pārtraucot procentu aprēķinu.
 • Katra mēneša 10. datumā vienlaikus ar izmantotā kredīta limita automātisko atmaksu no kredītkartei piesaistītā norēķinu konta tiek ieturēta arī:

  • Ikmēneša maksa par kredītkartes izmantošanu;
  • Procenti par kredīta limita izmantošanu.
 • Ja nepieciešams, kartes var nekavējoties slēgt vai apturēt to darbību uz laiku internetbankā uzņēmumiem vai mobilajā lietotnē. Apturētas kartes darbību var atjaunot 10 dienu laikā internetbankā uzņēmumiem vai mobilajā lietotnē, kā arī Swedbank filiālē, uzrādot karti un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID).
 • Ja apturētas kartes darbība netiek atjaunota 10 dienu laikā, tā tiek automātiski slēgta.
 • Ja norēķinu karte ir nozagta, tā nekavējoties jāslēdz. To varat izdarīt internetbankā uzņēmumiem, mobilajā aplikācijā, nosūtot bankas ziņojumu vai sazinoties ar banku pa tālruni 67 444 444.
 • Ja karte ir nozaudēta vai nozagta ārzemēs un nav iespējas sazināties ar banku, tad kartes darbību var apturēt, zvanot uz VISA karšu diennakts ārvalstu palīdzības tālruni +1 410 581 9994.
 • Karšu darījumus var apstrīdēt, nosūtot bankas ziņojumu internetbankā uzņēmumiem, sazinoties ar banku pa tālruni 67 444 444 vai vēršoties tuvākajā filiālē, ja:

  • Konta izrakstā atklājat darījumus, par kuriem neesat vienojies ar tirgotāju vai pakalpojumu sniedzēju;
  • Nesekmīgi noritējusi skaidras naudas iemaksa vai izmaksa bankomātā.

Piemēram, ja bankomāts naudas izmaksas darījuma laikā neizsniedz naudu, bet attiecīgā summa no konta ir norakstīta vai ja konts netiek papildināts par iemaksāto summu.

 • Daudziem izdevumiem, kas saistīti ar nevēlamām ceļojuma izmaiņām, piemēram:
  • lidojuma atcelšanu;
  • kavēšanās,
  • brauciena pārtraukšana,
  • utt.
 • Bagāžas pazušanu vai zādzību.
 • Ceļošanas laikā gūtām traumām (t.sk. slēpošanas, peldbaseina negadījumi u.tml.).
 • Juridiskās palīdzības nepieciešamību.
 • Ceļojuma atcelšanu slimības dēļ.
 • Un citām situācijām.

Šī kredītkarte ietver plašu ceļojumu apdrošināšanas komplektu, kas nodrošina apdrošinājumu visā pasaulē kartes lietotājam un 3 kolēģiem, kuri ceļo kopā ar to.

Apdrošinājuma summas attiecas uz visiem apdrošināšanas gadījumiem neatkarīgi no to iestāšanās reižu skaita brauciena laikā.

Ceļojumu apdrošināšanu nodrošina Swedbank P&C Insurance AS filiāle Latvijā.

Pasaules līmeņa lidostu pieredze pieejama tieši ar Biznesa Zelta kredītkarti.

Tagad kartes lietotājs var izmantot atpūtas zonas simtiem lidostās visā pasaulē neatkarīgi no izmantotās aviosabiedrības vai lidojuma klases.

 • Par piekļuves atslēgu kalpo Biznesa Zelta kredītkarte un nav vajadzīgas papildu kartes.
 • Ērti pārvaldiet savus apmeklējumus LoungeKey™ lietotnē.
 • Bezmaksas ērtības noteiktās atpūtas zonās nozīmē ekskluzīvu iespēju patverties no lidostu terminālu burzmas.
 • Pieejamo LoungeKey™ atpūtas zonu saraksts un plašāka informācija par šo programmu ir pieejama LoungeKey™ interneta vietnē un lietotnē: Visiem Biznesa Zelta kredītkartes lietotājiem

Izmantojiet LoungeKey™ lidostu atpūtas zonu ērtības pilnvērtīgi.

Ierodoties atpūtas zonā, norādiet, ka esat LoungeKey™ programmas biedrs. Jums būs jāuzrāda sava Biznesa Zelta kredītkarte vai LoungeKey™ digitālā karte un lidojuma iekāpšanas karte, lai saņemtu piekļuvi zonai. Jūsu karte tiks novilkta vai noskenēta, lai reģistrētu apmeklējumu.

Lejupielādējiet lietotni, reģistrējieties un pārvaldiet savus apmeklējumus:

 • apskatiet sev pieejamās lidostu atpūtas zonas;
 • piekļūstiet digitālajai kartei un simtiem atlaižu piedāvājumu;
 • sekojiet līdzi atlikušo apmeklējumu skaitam un apmeklējumu izlietojumam;
 • apskatiet, kuras atpūtas zonas esat apmeklējis.

Ar starptautiskās lidostas Rīga piedāvājumu var iepazīties šeit

Atpūtas zonu apmeklēšanas maksas:

 • Biznesa Zelta kredītkartes lietotājiem - 28 EUR par apmeklējumu.
 • Biznesa Zelta kredītkartes lietotāju pavadošajām personām kā viesiem - 28 EUR par apmeklējumu.

Svarīgi!

Maksa par pakalpojumu tiks norakstīta no Biznesa Zelta kredītkartes kredītlimita konta, ienākot atpūtas zonā.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties LoungeKey.com vietnē vai mobilajā lietotnē "LoungeKey™".

Boingo Wi-fi, kas paredzēts MasterCard karšu lietotājiem: dalieties ar savu neaizmirstamo pieredzi, izmantojot augstākās kvalitātes Wi-Fi internetu vairāk nekā 1 miljona piekļuves punktu pasaulē. Wi-Fi interneta pieslēgums Biznesa Zelta kredītkartes lietotājiem pieejams bez jebkādām papildu izmaksām.

 • Pieslēdziet līdz pat četrām ierīcēm, tostarp mobilos tālruņus, planšetdatorus un portatīvos datorus.
 • Ietaupiet laiku, izmantojot Boingo Wi-Finder mobilo lietotni - tā palīdzēs atrast tuvākos Wi-Fi piekļuves punktus un ļaus pieslēgties internetam tikai ar pāris klikšķiem.
 • Sazinieties ar klientu atbalstu jebkurā diennakts laikā pa e-pastu, tālruni, čatā vai sociālajos tīklos.
 • Atrodiet pieejamos piekļuves punktus interneta vietnē http://wifi.boingo.com vai, lejupielādējot MasterCard Boingo Wi-Finder lietotni. Piekļuves punktu karte ir atrodama interneta vietnē vai izmantojot Wi-Finder mobilo lietotni.
 • Reģistrējiet savu karti tikai vienu reizi, lai pēc tam pieslēgšanās notiktu automātiski.

Avis

Pievienojieties Avis Club un saņemiet labāka līmeņa servisu, atlaides un papildu iespējas.

Hertz

Pievienojieties prestižajai Hertz Gold Plus Rewards programmai un izbaudiet šādas priekšrocības ar Biznesa Zelta kredītkarti.

Hotels.com

Vērtīgi piedāvājumi rezervēšanai neatkarīgās un vietējās ķēdes viesnīcās visā pasaulē.

Avis

Zelta Biznesa kredītkaršu lietotāji turpmāk varēs bez maksas baudīt Avis Preferred biedra statusu, kas ietver labākas automašīnas saņemšanu katrā rezervācijas reizē (atkarīgs no pieejamības) un līdz pat 20% lielu atlaidi katrai auto nomāšanai

Biznesa Zelta kredītkaršu īpašnieki var piekļūt Avis Preferred Club priekšrocībām ar 3 vienkāršām darbībām.

1. darbība.

Reģistrējieties vietnē https://member.avisworld.com/worldsignia.

Izmantojot savu e-pasta adresi, ievadiet kodu MC Gold*. Katrs kartes īpašnieks var reģistrēties tikai vienu reizi. Aizpildiet reģistrācijas veidlapu turpmākajos logos. Reģistrācijas laikā kartes īpašniekiem tiek lūgts reģistrēt Mastercard Biznesa Zelta kredītkarti un vadītāja apliecības numuru, lai pabeigtu reģistrāciju.

2. darbība.

Dalības apstiprinājums tiek nosūtīts kartes īpašniekam no Avis Preferred ar viņu unikālo dalībnieka numuru. Sīkāka informācija tiks sniegta pēc pirmās automašīnas nomas.

3. darbība.

Lai īrētu automašīnu, ievadiet dalībnieka numuru un rezervējiet šeit.

Piedāvājuma termiņš:
Aktīvs līdz turpmākajiem paziņojumiem.

Sadarbībā ar:

*Ņemiet vērā, ka šo piedāvājumu nevar izmantot kopā ar citiem piedāvājumiem.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

Hertz

Pievienojieties prestižajai Hertz Gold Plus Rewards programmai un izbaudiet šādas priekšrocības ar Biznesa Zelta kredītkarti:

 • Atlaide līdz 10% par katru rezervēto automašīnu
 • Viens bezmaksas automašīnas klases uzlabojums pieejamajās vietās (atkarībā no pieejamības)
 • Pievienojoties saņemiet 500 Gold Plus Rewards bonusa punktu
 • Bezmaksas papildu līdzbraucējs (laulātais vai mājsaimniecības loceklis)
 • Ātrāka apkalpošana 50 pasaules noslogotākajās lidostās
 • Paātrināta rezervācija, auto saņemšana un atgriešana
 • Paātrināts Gold serviss vairāk nekā 1000 vietās visā pasaulē
 • Nopelniet Gold Plus Rewards® punktus un apmainiet tos pret bezmaksas automašīnu nomas dienām visā pasaulē
 • 25% atlaide bērnu sēdeklīšiem

Biznesa Zelta kredītkaršu īpašnieki var piekļūt Hertz Gold Plus Rewards priekšrocībām ar 4 vienkāršām darbībām.

1. darbība. Reģistrējieties Hertz Gold Plus Rewards šeit. Katrs kartes īpašnieks var reģistrēties tikai vienu reizi.

2. darbība. Pēc reģistrācijas kartes īpašnieki saņem e-pasta apstiprinājumu ar savu unikālo dalības numuru un iespēju izdrukāt savu dalības karti.

3. darbība. Veiciet rezervāciju šeit, ievadiet savu dalības numuru un izdrukājiet servisa uzlabošanas kuponu.

4. darbība. Saņemot transportlīdzekli, uzrādiet savu dalības numuru un Hertz Gold Plus Rewards dalības karti Hertz apkalpošanas zonā.

Piedāvājuma termiņš:
Spēkā līdz 2020. gada 31. decembrim.

Sadarbībā ar:

Nomas noteikumi un nosacījumi pieejami šeit.

Hotels.com

Hotels.com ir vadošais viesnīcu izmitināšanas pakalpojumu sniedzējs visā pasaulē, kas piedāvā rezervēšanas pakalpojumus, izmantojot savu lokalizēto vietņu un telefona zvanu centru tīklu. Izmantojiet šo atlaidi neatkarīgi no tā, vai plānojat romantiskas nedēļas nogali, laiku personīgai atpūtai vai kultūras pieredzi kopā ar ģimeni.

Īpašais piedāvājums Mastercard World Elite karšu lietotājiem:

 • 8% * rezervācijai neatkarīgās un vietējās ķēdes viesnīcās

Lai saņemtu atlaidi, rezervējot viesnīcu, izmantojiet kodu MASTERCARD8 un veiciet norēķinu ar Mastercard Biznesa Zelta kredītkarti.

Piedāvājuma derīguma termiņš:
Rezervējiet līdz 2021. gada 31. martam par uzturēšanos līdz 2021. gada 30. septembrim.

Sadarbībā ar:

*Sarakstu ar iekļautajām viesnīcām no šī piedāvājuma apskatiet šeit.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

Jūsu uzņēmuma finansiālā drošība ir viena no Swedbank augstākajām prioritātēm. Mēs aicinām jūs būt atbildīgiem norēķinu karšu lietotājiem un ievērot drošības norādījumus norēķinu karšu lietošanai.

 • Karti drīkst izmantot tikai kartes īpašnieks - persona, kuras vārds un uzvārds ir redzams uz kartes. Neļaujiet nevienam, pat savam tuviniekam, izmantot uz citas personas vārda izsniegtu karti.
 • Pārliecinieties, vai vienmēr zināt, kur jūsu norēķinu karte atrodas.
 • Norēķinoties ar karti, neļaujiet apkalpojošajai personai to aiznest ārpus jūsu redzamības zonas, jo pastāv iespējamība, ka kartes datus var nozagt.
 • Vienmēr pārbaudiet ar karti apstiprināmā darījuma summu.
 • Regulāri pārbaudiet darījumus internetbankā Uzņēmumiem vai Swedbank mobilajā lietotnē. Ja kāds darījums šķiet aizdomīgs, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar banku.
 • Veicot pirkumu, nav ieteicams kartes numuru sūtīt pa pastu vai izpaust to telefoniski, jo kartes dati var tikt negodprātīgi izmantoti krāpnieciskiem darījumiem, bet, ja citu iespēju nav, jāievēro īpaša piesardzība.
 • Esiet piesardzīgi, izmantojot citu banku bankomātus. Daži bankomāti norēķinu karti atgriež pirms naudas izsniegšanas. Pirms došanās prom no bankomāta pārliecinieties, vai esat paņēmis gan savu bankas karti, gan pieprasīto naudas summu.
 • Kartes lietotājs jaunu karti un PIN kodu saņem atsevišķās aploksnēs.

  • Atjaunotām kartēm tiek saglabāts iepriekšējais PIN kods.
 • Nerādiet un nenosauciet savu PIN kodu nevienam, arī ne bankas darbiniekiem.
 • PIN kods ir jāiegaumē, to nedrīkst pierakstīt uz kartes vai arī jebkur citur, kur to varētu redzēt citas personas.
 • Maksājumu apstiprināšanai centieties PIN kodu ievadīt tā, lai to neviens nevar redzēt. Karti var nozagt un to var izmantot cita persona. Ja karti ar PIN kodu izmantos kāds zaglis, atbildīgs par to būs klients pats.
 • Ja jums ir aizdomas, ka jūsu PIN kodu kāds varētu būt uzzinājis vai ja banka jums ir paziņojusi, ka PIN kods jāmaina, tad kartes lietotājam tas jāizdara nekavējoties. To var paveikt jebkurā Swedbank bankomātā. Izvēloties jaunu PIN kodu, neizmantojiet jau iepriekš lietotu PIN kodu.
 • Neizmantojiet vienādus PIN kodus vairākām kartēm, lai tos būtu vieglāk atcerēties.
 • Drošības apsvērumu dēļ nepareizu PIN kodu var ievadīt tikai 2 reizes. Pēc trešās reizes karte tiek automātiski bloķēta:

  • Ja karte nobloķēta POS terminālī, tad to var atbloķēt Swedbank bankomātā, ar pirmo reizi ievadot pareizo PIN kodu.
  • Ja karte nobloķēta bankomātā vai nevarat atcerēties PIN kodu, tad ir jāpasūta jauna karte.
 • Ja norēķinu karte ir nozaudēta vai nozagta, tā ir nekavējoties jāslēdz. To var izdarīt internetbankā Uzņēmumiem, nosūtot bankas ziņojumu vai sazinoties ar banku pa tālruņa numuru 67 444 444. Drošības nolūkos iesakām karšu lietotājiem Swedbank kontakttālruni saglabāt sava tālruņa atmiņā.
 • Ja karte ir nozaudēta vai nozagta ārzemēs un nav iespējas sazināties ar banku, kartes darbību var apturēt, zvanot uz MasterCard karšu diennakts starptautisko palīdzības tālruni +1 636 722 7111 (maksas zvans) vai VISA karšu diennakts starptautisko palīdzības tālruni +1 410 581 9994 (maksas zvans).

Informācija par potenciālajiem riskiem
Finanšu saistību nepienācīga izpilde palielina jūsu finansējuma izmaksas un var negatīvi ietekmēt jūsu kredītvēsturi. Turklāt, ja līgums tiek pārtraukts saistībā ar jūsu pieļautu būtisku pārkāpumu, var tikt uzsākta parāda piespiedu piedziņa un jūs varat zaudēt savas īpašumtiesības uz ieķīlāto īpašumu.

Ikdienas pirkumiem un pārskaitījumiem.

Papildu līdzekļi uzņēmuma ikdienai un neparedzētiem gadījumiem.

Zaudējumu pieteikšana

Ja iestājies ceļojumu apdrošināšanas gadījums, jums palīdzēs Swedbank apdrošināšanas zaudējumu regulēšanas speciālisti.

Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle, Balasta dambis 15, Rīga, Latvija, LV-1048

+371 67 444 449 (24/7)

atlidziba@swedbank.lv

Parūpējieties par savu drošību ar ceļojumu apdrošināšanu, kas tagad papildināta ar Covid-19 segumu.

No 2021. gada 6. maija mēs piedāvājam biznesa ceļojumu apdrošināšanu ar Covid-19 segumu Biznesa Zelta kredītkaršu īpašniekiem bez papildu maksas.

Maršruta grafika/izmaiņu riska ietvaros ar Covid-19 papildu apdrošināšanu mēs atlīdzināsim ceļojuma atcelšanas izdevumus, ja pirms brauciena saslimāt ar Covid-19 vai esat kontaktpersona, kurai saskaņā ar valstī noteikto kārtību jāatrodas izolācijā vai karantīnā.

Papildu apdrošināšana atrodoties ārzemēs ir spēkā, ja ir izpildīts kāds no šiem priekšnosacījumiem:

 • saņemts negatīvs Covid-19 SARS-CoV-2 RNS vai antigēnu testa rezultāts 72 stundu laikā pirms ceļojuma sākuma, šajā gadījumā papildu apdrošināšana spēkā 30 dienas;
 • pēdējo 6 mēnešu laikā pirms ceļojuma esat slimojis ar Covid-19 un esat pilnībā atveseļojies;
 • saņemts pilns vakcinācijas kurss pret Covid-19.

Piemēram, mēs atlīdzināsim ar Covid-19 saistītus ārstēšanās izdevumus ārzemēs, naktsmītnes vai papildu radušos transporta izdevumus, ja jums neielaidīs sabiedriskajā transportā Covid-19 simptomu dēļ.

Ceļojuma pārtraukšanas vai atcelšanas rezultātā radušies zaudējumi, kuri radušies valsts iestāžu rīcības vai lēmumu dēļ, ieskaitot ar pandēmiju saistītus lēmumus (piemēram, tiek slēgtas valstu robežas, ieceļotājiem jāievēro obligāta pašizolācija), netiek atlīdzināti.

Rūpīgi apsveriet nepieciešamību doties uz ārzemēm!

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo