Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Swedbank Grupa

Plašs iedzīvotāju un uzņēmumu loks Swedbank redz kā vadošo banku un finanšu pakalpojumu platformu

Swedbank ir vadoša banka, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies 7 miljoni iedzīvotāju un vairāk nekā 500 000 uzņēmumu.

Ja vēlies uzzināt vairāk par banku, tās vēsturi, organizācijas struktūru, finanšu informāciju, ieskatīties paziņojumos presei vai uzzināt vēl citu papildinformāciju, meklē to swedbank.com.

  • Mēs strādājam Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, bet uzņēmumu apkalpošana notiek arī citās Ziemeļvalstīs.
  • Mēs nodrošinām dažādus finanšu pakalpojumus - kreditēšanu, maksājumus, uzkrājumus, investīcijas un apdrošināšanu. Tāpat apkalpojam un sniedzam padomu gan iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem, risinot kā pavisam vienkāršus, tā arī sarežģītākus jautājumus.
  • Mūsu stratēģija ir būt pieejamai pilna servisa bankai, kas piedāvā tādus produktus un pakalpojumus, kuri atbilst mūsu klientu vajadzībām. Tajā pašā laikā saglabājam augstu izmaksu efektivitāti un zemu riska pakāpi. Tas balstīts mūsu vīzijā - veicināt cilvēku, biznesu un sabiedrības attīstību. Mūsu darbības mērķis ir saglabājies nemainīgs - palīdzēt plašam cilvēku un uzņēmumu lokam, sasniegt stabilu finanšu ilgtspējīgumu.
  • Kā lielākā banka mēs esam nozīmīga finanšu sistēmas daļa, un mums ir būtiska loma ikvienā sabiedrībā, kurā strādājam. Pievēršot uzmanību vides un sociālajiem jautājumiem mūsu pašu organizācijā, veidojam ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību. Mēs ievērojam ilgtspējas principus arī mūsu pamatdarbībā - kreditēšanā, investīcijās, iepirkumos un maksājumu plūsmas nodrošināšanā.
  • Mūsu vēlme patiesi iesaistīties sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā sakņojas mūsu pirmsākumos, kas meklējami Zviedrijas Krājbankā. Tādēļ mēs koncentrējamies uz investīcijām izglītībā, uzņēmējdarbībā un inovācijās.

Ja tev ir aizdomas par riskiem, pārkāpumiem vai līdzīgām aktivitātēm Swedbank, aicinām ziņot, izmantojot mūsu iekšējo trauksmes celšanas (whistleblowing) procesu.

Ziņo šeit
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Ceļo droši

Zelta kredītkarte ar ceļojuma apdrošināšanu

Piesakies kredītkartei, kurā iekļauta plaša ceļojuma apdrošināšana visai ģimenei, ceļojot kopā nesteidzīgās un bezrūpīgās brīvdienās.