Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Swedbank Grupa

Plašs iedzīvotāju un uzņēmumu loks Swedbank redz kā vadošo banku un finanšu pakalpojumu platformu

Swedbank ir vadoša banka, kuru par savu finanšu partneri ir izvēlējušies 7 miljoni iedzīvotāju un vairāk nekā 500 000 uzņēmumu.

Ja vēlies uzzināt vairāk par banku, tās vēsturi, organizācijas struktūru, finanšu informāciju, ieskatīties paziņojumos presei vai uzzināt vēl citu papildinformāciju, meklē to swedbank.com.

  • Mēs strādājam Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, bet uzņēmumu apkalpošana notiek arī citās Ziemeļvalstīs.
  • Mēs nodrošinām dažādus finanšu pakalpojumus - kreditēšanu, maksājumus, uzkrājumus, investīcijas un apdrošināšanu. Tāpat apkalpojam un sniedzam padomu gan iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem, risinot kā pavisam vienkāršus, tā arī sarežģītākus jautājumus.
  • Mūsu stratēģija ir būt pieejamai pilna servisa bankai, kas piedāvā tādus produktus un pakalpojumus, kuri atbilst mūsu klientu vajadzībām. Tajā pašā laikā saglabājam augstu izmaksu efektivitāti un zemu riska pakāpi. Tas balstīts mūsu vīzijā - veicināt cilvēku, biznesu un sabiedrības attīstību. Mūsu darbības mērķis ir saglabājies nemainīgs - palīdzēt plašam cilvēku un uzņēmumu lokam, sasniegt stabilu finanšu ilgtspējīgumu.
  • Kā lielākā banka mēs esam nozīmīga finanšu sistēmas daļa, un mums ir būtiska loma ikvienā sabiedrībā, kurā strādājam. Pievēršot uzmanību vides un sociālajiem jautājumiem mūsu pašu organizācijā, veidojam ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību. Mēs ievērojam ilgtspējas principus arī mūsu pamatdarbībā - kreditēšanā, investīcijās, iepirkumos un maksājumu plūsmas nodrošināšanā.
  • Mūsu vēlme patiesi iesaistīties sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā sakņojas mūsu pirmsākumos, kas meklējami Zviedrijas Krājbankā. Tādēļ mēs koncentrējamies uz investīcijām izglītībā, uzņēmējdarbībā un inovācijās.

Ja tev ir aizdomas par riskiem, pārkāpumiem vai līdzīgām aktivitātēm Swedbank, aicinām ziņot, izmantojot mūsu iekšējo trauksmes celšanas (whistleblowing) procesu.

Ziņo šeit

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Mēs palīdzēsim tev sākt krāt!

Atbildi uz 3 jautājumiem un uzzini, kādi uzkrājumu veidi tev būtu vispiemērotākie un kā visvieglāk sākt.