Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Pieteikums Swedbank mobilā konsultanta vizītei

Swedbank pārstāvji ar prieku sniegs noderīgas bezmaksas finanšu konsultācijas gan jūsu uzņēmuma darbiniekiem, gan pašvaldības iedzīvotājiem par bankas pakalpojumiem un jums interesējošiem jautājumiem.

 • Izglītojoši semināri tiešsaistē vai klātienē
 • Individuālas finanšu konsultācijas

Piesakieties semināram savā uzņēmumā vai tiešsaistē, lai gūtu visaptverošu informāciju par sabiedrībā aktuālām finanšu tēmām. Tāpat arī jūsu darbinieki varēs ērti sakārtot savas finanšu lietas, netērējot laiku filiāles apmeklējumam.

 • Uzkrājumu veidi — kā veicināt savu un tuvinieku finansiālo neatkarību ilgtermiņā.
 • Latvijas pensiju sistēma — ko nozīmē pensijas 1., 2. un 3. līmenis, kas jāzina par pensiju mantošanu un citām šīs jomas aktualitātēm.
 • Atbildīga aizņemšanās — kādās situācijās aizņemties no finanšu iestādes ir saprātīgi un kad labāk izvēlēties citus risinājumus; kas jāņem vērā, aprēķinot izmaksas, kas saistītas ar šo pakalpojumu izmantošanu.
 • Finanšu drošība digitālajā vidē — kā pasargāt sevi un neuzķerties uz krāpniekiem internetā.
 • Vērtību apdrošināšana — kāpēc un kādos gadījumos vērts apsvērt dzīvības, mājokļa, auto, ceļojumu apdrošināšanu.
 • Pirmie soļi internetbankā (klausītājiem ar minimālām datorprasmēm) — iepazīsim internetbanku un tās iespējas.

Semināra ilgums aptuveni 1 stundu 30 minūtes.

Stiprinot Latvijas uzņēmumu un to darbinieku finanšu prasmes, piedāvājam unikālu iespēju interesējošo jautājumu risināšanai klātienē, Jūsu uzņēmumā!

Piesakoties uz individuālu konsultāciju, uzņēmuma darbiniekiem ar konsultanta palīdzību būs iespēja risināt sev interesējošos finanšu jautājumus. Iniciatīvu īpaši novērtēs uzņēmumi pašvaldībās, kur nav Swedbank filiāles. Mēs esam gatavi būt tuvāk kā nekad!

Rūpes par saviem darbiniekiem ir pamats uzņēmumu ilgtspējai.

Sazināties ar konsultantu, lai uzzinātu vairāk:

mobilie_konsultanti@swedbank.lv

Arvien vairāk klientu novērtē iespēju naudas lietas kārtot internetbankā, kas ērti pieejama datorā un telefonā.

Semināri par pirmajiem soļiem internetbankā un citām tēmām tiešsaistē vai klātienē iedzīvotāju digitālo prasmju stiprināšanai.

 • Izglītojoša lekcija par pirmajiem soļiem internetbankā. Soli pa solim iepazīsim internetbanku un tās iespējas.
 • Jautājumu un atbilžu sesija — dalībnieki aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus par finansēm.
 • Individuālas konsultācijas — pēc semināra tiks atvēlēts laiks individuālām sarunām ar bankas speciālistu, kas palīdzēs ar padomiem (vēlams uz tikšanos ņemt līdzi lietotāja numuru un internetbankas autorizēšanās līdzekli — kodu kalkulatoru vai Smart-ID).

Pēc iedzīvotāju dalības seminārā "Banka datorā un telefonā", ar prieku apciemosim jūs atkārtoti, pastāstot par kādu no šīm tēmām:

 • Finanšu drošība digitālajā vidē — kā pasargāt sevi un neuzķerties uz krāpnieku trikiem internetā.
 • Uzkrājumu veidi — kā veicināt savu personīgo un tuvinieku finansiālo neatkarību ilgtermiņā.
 • Pensiju kapitāla audzēšana — kas jāzina par pensiju 1., 2. un 3. līmeņiem, par pensiju mantošanu un citām šīs jomas aktualitātēm.
 • Apdrošināšana kā finansiālā aizsardzība — kāpēc ir svarīgi apdrošināt dzīvību, mājokli, auto un ceļojumu.
 • Pārdomāta aizņemšanās ieceru realizēšanai — kādās situācijās aizņemties no finanšu iestādes ir saprātīgi un kas jāzina par šo pakalpojumu izmantošanu.

Lai vēl vairāk attīstītu finanšu prasmes Latvijas iedzīvotājiem, piedāvājam unikālu iespēju interesējošo jautājumu risināšanai klātienē, Jūsu pašvaldībā!

Piesakoties uz individuālajām konsultācijām, iedzīvotājiem kopā ar konsultantu būs iespēja risināt sev interesējošos finanšu jautājumus. Iniciatīvu īpaši novērtēs iedzīvotāji tajās pašvaldībās, kur nav Swedbank filiāles. Mēs esam gatavi būt tuvāk kā nekad!

Sazināties ar konsultantu, lai uzzinātu vairāk:

mobilie_konsultanti@swedbank.lv

Pēc pieteikuma saņemšanas 2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies Swedbank mobilo konsultantu komandas pārstāvis, lai vienotos par tikšanās detaļām.

Pieteikums

Tikšanās formāts

Semināra tēma

Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts!

2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies Swedbank mobilo konsultantu komandas pārstāvis, lai vienotos par tikšanās detaļām.

Tehniska kļūda! Lūdzu mēģiniet vēlreiz.
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Noformēšana 0 EUR

Mazais mājokļa kredīts ar 0 EUR noformēšanas maksu.

Līdz 30. aprīlim noformē kredītu bez maksas.

Piemērots risinājums remontam, būvniecībai, zemes vai cita nekustamā īpašuma iegādei.