Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Swedbank Open Banking

Radām inovācijas kopīgi - Swedbank Atvērtā sadarbības platforma (Open Banking)

Aicinām finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmumus un citas ieinteresētās puses kopīgi radīt jaunus un inovatīvus risinājumus klientu ērtībai un biznesa efektivitātei Atvērtajā sadarbības platformā jeb Open Banking.

Iespējas Swedbank Atvērtajā sadarbības platformā:

  • standarta lietojumprogrammas saskarne (API) jebkuram atbilstoši licencētam uzņēmumam;
  • partnera lietojumprogrammas saskarne kopīgai jaunu produktu radīšanai;
  • “smilšukastes” vide, kurā ar testa datiem izmēģināt topoša risinājuma, ko ar laiku varētu piedāvāt bankas klientiem, darbību Swedbank infrastruktūrā.
Apmeklē jauno platformu

Swedbank Atvērtā sadarbības platforma ir uz API (Application Programming Interfaces) balstīta bankas ekosistēma, kurā produkti savienojas ar lietotāja saskarnēm. API jeb lietojumprogrammu saskarnes izmanto, lai koplietotu datus vai iniciētu darbības starp lietojumprogrammām gan organizāciju iekšienē, gan starp organizācijām.

Atvērtā sadarbības platforma ir domāta ikvienam - kā neatkarīgiem programmu un lietotņu izstrādātājiem, tā starptautiskiem uzņēmumiem. Šī ir lieliska platforma īpaši jaunuzņēmumiem, lai attīstītu jaunus un inovatīvus produktus un pakalpojumus digitālajā vidē.

Šobrīd esošā funkcionalitāte ir ierobežota - sākotnējā posmā būs pieejami tikai testa dati, kas nav reāli, īsti klientu dati. Atvērtās sadarbības platformas funkcionalitāte tiks paplašināta, un paralēli tiks ieviesti arī jauni drošības pasākumi.

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Mēs palīdzēsim tev sākt krāt!

Atbildi uz 3 jautājumiem un uzzini, kādi uzkrājumu veidi tev būtu vispiemērotākie un kā visvieglāk sākt.