Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Swedbank Open Banking

Radām inovācijas kopīgi - Swedbank Atvērtā sadarbības platforma (Open Banking)

Aicinām finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmumus un citas ieinteresētās puses kopīgi radīt jaunus un inovatīvus risinājumus klientu ērtībai un biznesa efektivitātei Atvērtajā sadarbības platformā jeb Open Banking.

Iespējas Swedbank Atvērtajā sadarbības platformā:

  • standarta lietojumprogrammas saskarne (API) jebkuram atbilstoši licencētam uzņēmumam;
  • partnera lietojumprogrammas saskarne kopīgai jaunu produktu radīšanai;
  • “smilšukastes” vide, kurā ar testa datiem izmēģināt topoša risinājuma, ko ar laiku varētu piedāvāt bankas klientiem, darbību Swedbank infrastruktūrā.
Apmeklē jauno platformu

Swedbank Atvērtā sadarbības platforma ir uz API (Application Programming Interfaces) balstīta bankas ekosistēma, kurā produkti savienojas ar lietotāja saskarnēm. API jeb lietojumprogrammu saskarnes izmanto, lai koplietotu datus vai iniciētu darbības starp lietojumprogrammām gan organizāciju iekšienē, gan starp organizācijām.

Atvērtā sadarbības platforma ir domāta ikvienam - kā neatkarīgiem programmu un lietotņu izstrādātājiem, tā starptautiskiem uzņēmumiem. Šī ir lieliska platforma īpaši jaunuzņēmumiem, lai attīstītu jaunus un inovatīvus produktus un pakalpojumus digitālajā vidē.

Šobrīd esošā funkcionalitāte ir ierobežota - sākotnējā posmā būs pieejami tikai testa dati, kas nav reāli, īsti klientu dati. Atvērtās sadarbības platformas funkcionalitāte tiks paplašināta, un paralēli tiks ieviesti arī jauni drošības pasākumi.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.