Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Finanšu institūts

Par institūtu

Finanšu institūts ir izglītojoša Swedbank struktūrvienība, kura loma ir veicināt sabiedrības izpratni par finanšu jautājumiem, veidojot ilgtspējīgus finanšu paradumus visās sabiedrības grupās, tostarp uzņēmējiem.

Darbības mērķis ir sekmēt iedzīvotāju un mazo uzņēmumu finanšu stabilitāti, sniedzot informatīvu atbalstu par dažādiem ar finansēm saistītiem jautājumiem, kā arī nodrošinot praktiskus rīkus finanšu plānošanā un uzņēmējdarbības attīstīšanā.

Swedbank Finanšu institūta aktualitātes un pētījumi tiek publicēti mājas lapā blog.swedbank.lv. Te varat smelties arī noderīgus padomus un atrast kalkulatorus, kas palīdzēs novērtēt ienākumu izmaiņas dažādās dzīves situācijās (valsts pabalsti, likumdošanas izmaiņas utt.).

Tāpat Swedbank Finanšu institūts sadarbojas ar vispārizglītojošajām mācību iestādēm, akadēmiskajiem mācībspēkiem un valsts institūcijām, kā arī nevalstiskajām organizācijām, lai kopīgi īstenotu sabiedrību izglītojošas aktivitātes un iesaistītos diskusijās ar dažādām sociālajām grupām.

Finanšu institūta komanda

Kontakti

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga,
LV-1048, Latvija;

instituts@swedbank.lv

Aktualitātes

Rīki

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Īpaši izdevīgi

Piesakies Zelta kredītkartei līdz 19. jūnijam

Īpašais piedāvājums!
Ikmēneša maksa pirmo pusgadu – 0 EUR.

Kredītkarte ar iekļautu ceļojuma apdrošināšanu tev un ģimenei.