Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Finanšu institūts

Par institūtu

Finanšu institūts ir izglītojoša Swedbank struktūrvienība, kura loma ir veicināt sabiedrības izpratni par finanšu jautājumiem, veidojot ilgtspējīgus finanšu paradumus visās sabiedrības grupās, tostarp uzņēmējiem.

Darbības mērķis ir sekmēt iedzīvotāju un mazo uzņēmumu finanšu stabilitāti, sniedzot informatīvu atbalstu par dažādiem ar finansēm saistītiem jautājumiem, kā arī nodrošinot praktiskus rīkus finanšu plānošanā un uzņēmējdarbības attīstīšanā.

Swedbank Finanšu institūta aktualitātes un pētījumi tiek publicēti mājas lapā blog.swedbank.lv. Te varat smelties arī noderīgus padomus un atrast kalkulatorus, kas palīdzēs novērtēt ienākumu izmaiņas dažādās dzīves situācijās (valsts pabalsti, likumdošanas izmaiņas utt.). Mazo uzņēmumu atbalsta aktivitātes Finanšu institūts īsteno BusinessNetwork platformā, kurā uzņēmēji var dibināt kontaktus, diskutēt, apmeklēt aktuālus seminārus, kā arī lietot citas platformas sniegtās iespējas.

Tāpat Swedbank Finanšu institūts sadarbojas ar vispārizglītojošajām mācību iestādēm, akadēmiskajiem mācībspēkiem un valsts institūcijām, kā arī nevalstiskajām organizācijām, lai kopīgi īstenotu sabiedrību izglītojošas aktivitātes un iesaistītos diskusijās ar dažādām sociālajām grupām.

Finanšu institūta komanda

Kontakti

Adrese: Balasta dambis 15, Rīga,
LV-1048, Latvija;

instituts@swedbank.lv

Aktualitātes

Rīki

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Google Pay™ – maksā ar savu mobilo tālruni

Google Pay™ ir ātrs un vienkāršs maksāšanas veids veikalos, interneta vietnēs un lietotnēs.

Izmēģini Google Pay™