Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Swedbank koprades telpa

Swedbank koprades telpa
Vieta, kur idejas piepildās!

Swedbank koprades telpa atrodas Swedbank centrālās ēkas 5. stāvā un ir mājvieta inovatīviem projektiem un idejām, kas tiek radīti fiziskā vidē, pārsniedzot Swedbank piedāvātās digitālās sadarbības iespējas.

Koprades telpa
Koprades telpa
Tehnoloģiju pasākumi
Tehnoloģiju pasākumi
Fintech atbalsts
Fintech atbalsts
Sadarbībā ar Swedbank
Sadarbībā ar Swedbank
Finanšu nozare nepārtraukti attīstās, jo īpaši tagad, kad Open Banking jeb atvērtās sadarbības platformas ir viens no galvenajiem šo pārmaiņu virzītājspēkiem.

Šī ir vieta, kur banka atver savas durvis inovatīvām idejām, uzņēmīgiem cilvēkiem un jaunām tehnoloģijām, lai kļūtu par tiltu, kas savieno idejas, cilvēkus un tehnoloģijas ar pieredzi un piekļuvi starptautiskajiem tirgiem.

Swedbank koprades telpa mērķis ir aktīvi veicināt nozares uzņēmumu izaugsmi, kā arī sniegt vērtīgus kontaktus, zināšanas un praktisku atbalstu. Tā ir sadarbības un pasākumu telpa, kas atbalsta gan jaunu ideju, gan visas nozares attīstību, jo īpaši finanšu tehnoloģiju jomā.

Te tikušas izmitinātas divas jaunuzņēmumu akcelerācijas programmas, ko pārvalda mūsu partneri Startup Wise Guys, un Swedbank koprades telpās šobrīd darbojas 15+ uzņēmumi un kopienas partneri, kuri aktīvi strādā pie inovatīviem risinājumiem.

Pasākumi Swedbank koprades telpās

Swedbank koprades telpās notiek daudz dažādu pasākumu, arī SeedTalks – ikmēneša pasākumu sērija, kuras mērķis ir apvienot Baltijas finanšu, tehnoloģiju un jaunuzņēmumu kopienu spēkus. Reizi mēnesī ikviens, kas interesējas par tehnoloģijām, jaunuzņēmumiem un bankām, tiek aicināts pievienoties mums un padziļināti runāt par jautājumiem, kas saistīti ar inovācijām.

Mēs arī atvēlam vietu dažādiem pasākumiem, kurus rīko citi uzņēmumi un kopienas partneri. Informācija par gaidāmajiem notikumiem ir Swedbank Latvijas Facebook lapā. Lai noskaidrotu iespēju rīkot pasākumu Swedbank koprades telpās, lūdzu, rakstiet uz innovatetogether@swedbank.lv.

Swedbank koprades telpa

Swedbank koprades telpas mērķis ir aktīvi atbalstīt agrīnās un sēklas stadijas komandas, veicinot jaunu, potenciāli revolucionāru ideju un visas jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstību.

Jaundibinātiem uzņēmumiem, kas iziet atlases procesu, Swedbank piedāvā iespēju bez maksas izmantot Swedbank koprades telpas kā darba telpu biznesa attīstībai, kā arī izmantot papildu ērtības un priekšrocības, ko piedāvā Swedbank koprades telpa.

Swedbank koprades telpa piedāvā
 • Pastāvīgas darba vietas Swedbank koprades telpās laika periodā, par kuru vienojas Swedbank un katrs uzņēmums
 • Bezmaksas darba vietas komandai
 • Kafiju, tēju, ūdeni, WiFi un citas standarta darba telpas ērtības
 • Iespēju izmantot Swedbank koprades telpas tehnisko aprīkojumu un sanāksmju telpas
 • Dalību telpās notiekošajos pasākumos
Jūs varat pieteikties, ja
 • Jūs esat agrīnās stadijas jaunuzņēmums, kas reģistrēts Baltijā
 • Jūsu komandā ir 1–5 cilvēki
 • Jūs plānojat strādāt pie savas idejas/produkta pilnu laiku
 • Jūsu uzņēmums atbilst jaunuzņēmuma definīcijai

Swedbank koprades telpa piedāvā iespēju izmantot telpu kā darba vidi tehnoloģiju attīstības sākumposmā, galvenokārt pirms pirmās lielās līdzekļu piesaistīšanas un mazām komandām. Prioritāte tiek piešķirta jauniem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem un uzņēmumiem no citām saistītām nozarēm.

Pašlaik visas darba vietas ir aizpildītas, bet jūs varat iesniegt pieteikuma veidlapu, un, ja jūsu uzņēmums atbildīs iepriekš minētajam profilam, mēs sazināsimies ar jums, tiklīdz vietas Swedbank koprades telpās atbrīvosies.

Piesakies šeit
Mūsu uzņēmumi

Šobrīd Swedbank koprades telpās darbojas 15+ uzņēmumi un kopienas partneri. Noklikšķiniet uz logotipiem, lai apmeklētu uzņēmumu tīmekļa vietnes.

Sazinieties ar mums

Ja ir jautājumi par Swedbank koprades telpām, rakstiet mums uz e-pasta adresi innovatetogether@swedbank.lv. Lai uzzinātu par jaunākajiem notikumiem Swedbank koprades telpās, sekojiet Swedbank Latvia Facebook lapai.

Finanšu tehnoloģiju pārskats 2020

Finanšu nozare Latvijā kopumā un it sevišķi galvaspilsētā Rīgā jau vēsturiski ir bijusi spēcīga. Finanšu pakalpojumi konsekventi ir viena no Baltijas reģiona galvenajām eksporta jomām, lielākoties pateicoties Rīgai kā tirdzniecības tiltam starp Eiropas, Ziemeļeiropas un NVS valstu ekonomikām.

Prasmīgs un ambiciozs talantīgu speciālistu tirgus, labvēlīgs ģeogrāfiskais novietojums un augsti attīstīta digitālā infrastruktūra ir veicinājusi IT nozares straujo lēcienu īsā laikā. Tā kā jaunā, augošā IT nozare laiž dziļas saknes finanšu sektorā, aktuālās inovāciju tendences nozīmīgi veicina izaugsmi un jauninājumus. Finanšu tehnoloģijas ir Latvijā spēcīgākais jaunuzņēmumu segments ar plašu dalībnieku klāstu, sākot no kriptovalūtu aparatūras milžiem līdz nelieliem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

Pirmā Latvijas finanšu tehnoloģiju pārskata sagatavošanā Swedbank Latvija sadarbojās ar Latvijas Jaunuzņēmumu asociāciju, lai īstenotu detalizētu Latvijā aktīvo uzņēmumu aptauju nolūkā fiksēt pašreizējo situāciju finanšu tehnoloģiju jomā. Aptaujas respondenti pārstāv 40% no visiem šobrīd aktīvajiem jaunuzņēmumiem finanšu tehnoloģiju nozarē Latvijā, sniedzot padziļinātu ieskatu finanšu tehnoloģiju ekosistēmas aktuālajās tendencēs.

Būtiskākie dati īsumā


91

Aktīvie Latvijā reģistrētie Finanšu tehnoloģiju Uzņēmumi

40%

Jaunuzņēmumi ar starptautisku komandu

88%

Grasās pieņemt darbā jaunus darbiniekus tuvākā gada laikā

57%

Uzņēmumu valdē ir sieviete

Uzņēmējdarbības vide


#19

Doing Business 2020. Gada reitingā

#4

savienojamībā un digitālajā infrastruktūrā

#4

EK e-pārvaldes pētījumā (eGovernment Benchmark)

Infrastruktūra


100+

tieši savienojumi no Rīgas lidostas

#16

ātrākais internets pasaulē

#2

visvairāk izmantotais mobilais internets pasaulē

Talantu kopums


28%

pieaugums speciālistu nodarbinātībā it nozarē

62%

iedzīvotāju vecumā 25-34 gadiem runā vismaz divās valodās

10%

studentu ir ārzemnieki

Lejupielādēt pārskata pilnu versiju Latvijas finanšu tehnoloģijas karte 2020
Augošs finanšu tehnoloģiju centrs

Latvija stabili attīstās par jaunuzņēmumu centru. Nelielā valsts ar mazāk nekā diviem miljoniem iedzīvotāju nevien atbalsta vietējo jaunuzņēmumu attīstību ar elastīgu regulējumu un uzņēmējdarbības infrastruktūru, bet arī aizvien vairāk sevi pozicionē kā galveno mītni daudziem starptautiska mēroga jaunuzņēmumiem, kas meklē pamatu, no kura atsperties.

Latvijā pastāv visi nepieciešamie priekšnosacījumi, lai tā varētu būt par atspēriena punktu augsto tehnoloģiju IT uzņēmumiem, pateicoties tās primāri digitālai pieejai valsts pakalpojumu sektorā, konkurētspējīgajai digitālajai infrastruktūrai un ambiciozam, talantīgam un daudzvalodīgam darbaspēkam, kas Rīgā bāzētajiem uzņēmumiem ļauj veidot spēcīgas starptautiskas komandas ar globālu skatījumu jau no pirmās darba dienas.

Sazinieties ar mums

Ja ir jautājumi par Swedbank koprades telpām vai Latvijas Fintech pārskatu 2020, rakstiet mums uz e-pasta adresi innovatetogether@swedbank.lv. Lai uzzinātu par jaunākajiem notikumiem Swedbank koprades telpās, sekojiet Swedbank Latvia Facebook lapai.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Piedāvājums līdz 30.09.

Jauns posms, jaunas vajadzības – kredītkarte noderēs

Īpašs piedāvājums! Swedbank un Zelta kredītkartes bez izsniegšanas maksas un ikmēneša maksas līdz šī gada beigām.*

 • Kredītlimits no 300 EUR.
 • Iekļauta 180 dienu pirkuma apdrošināšana.
 • Bezprocentu periods iztērētajam kredītlimitam līdz 40 dienām.
 • Ceļojuma apdrošināšana ar Covid-19 segumu, kas iekļauta Zelta kredītkartē.

* Īpašais piedāvājums spēkā, piesakoties kredītkartei no 16. augusta līdz 30. septembrim.