Prakses iespējas

Ja domā par savu izaugsmi un vēlies iegūt vērtīgu pieredzi jau studiju laikā, piesakies praksē Swedbank.

Prakses laikā Swedbank iepazīsi bankas ikdienu, attīstīsi un pilnveidosi savas prasmes un iegūsi zināšanas kompetentu kolēģu vadībā. Pie mums savu karjeru ir sākuši studenti no dažādām augstskolām un fakultātēm - arī nesaistītām ar banku darbību. Šī pieredze Tev noderēs gan nākamās darbavietas izvēlē, gan piesakoties darbā pastāvīgā amatā Swedbank. Tā ir iespēja gūt panākumus mīlētākajā bankā Latvijā.

Ja Tevi tas interesē, ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms prakses sākuma sūti motivācijas vēstuli un CV uz Personāla pārvaldes e-pasta adresi: personals@swedbank.lv.

Lūdzu, norādi, kurā kursā mācies, kāda ir Tava prakses programma, kad un cik ilgi Tev šī prakse ir jāveic. Nosūtītā informācija tiks izskatīta, un divu nedēļu laikā Tu saņemsi atbildi par prakses iespējām. Jārēķinās, ka arī uz prakses vietām bankā ir konkurss.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.