LAT |RUS
 

Jau šo svētdien – Labestības diena visā Latvijā!

21.05.2012
 

Swedbank UKC aptauja: Iedzīvotāji visbiežāk novērtē mārketinga akcijas ar tūlītēju ieguvumu

21.05.2012
 

Swedbank pētījums: Ja vecāki izvēlētos profesiju bērnam, uzņēmēju Latvijā būtu visvairāk

18.05.2012
 
 
Oktobris
2.

Hansabanka – Latvijas mīlētāko zīmolu trijniekā

Hansabanka starp visiem Latvijas uzņēmumiem ir ierindojusies mīlētāko zīmolu trijniekā. Latvijā mīlētāko zīmolu nosaka reklāmas aģentūra "DDB Latvija" sadarbībā ar biznesa žurnālu "Kapitāls".

Šā gada mīlētākais zīmols Latvijā ir "Nokia". Otrajā vietā ierindojusies šokolāde "Laima", trešajā - "Hansabanka", ceturtajā - "Latvijas Mobilais telefons", piektajā - "VISA" karte, sestajā - Latvijas Neatkarīgā televīzija, septītajā - "TV3", astotajā - mazgāšanas līdzeklis "Fairy", devītajā - saldējums "Ekselence", bet desmitajā - "Orbit".

Zīmola mīlēšana pēc "Brand Capital" metodes tika noskaidrota, vērtējot dažādas konkrētas zīmola īpašības jeb piecus pamatkritērijus - vai zīmols ir vadošais savā nozarē, vai tas ir unikāls savā nozarē, vai tas ir augstas kvalitātes zīmols, vai tas ir izdevīgs, vai tam piemīt enerģija - izaugsmes iespējas un pieaugoša popularitāte.

Iedzīvotāju mīlētākie zīmoli Latvijā šogad trešo reizi tika noteikti pēc starptautiskā pētījuma "DDB Brand Capital" rezultātiem. Aptaujājot 1000 Latvijas iedzīvotājus šā gada augustā, šis zīmolu pētījums tika veikts trešo reizi pēc starptautiski radītas un 30 valstīs izmantotas zīmolu izpētes metodoloģijas. Aptauju veica tirgus un sabiedriskās domas izpētes centrs SKDS.

Kopš 2006.gada attieksme pret zīmoliem kopumā ir uzlabojusies. Lielākā daļa no zīmoliem ir palielinājuši to cienītāju skaitu, un tikai 30% no zīmoliem ir zaudējuši savu auditoriju.

Publicēta: 27.09.2007. LETA